Soov teha paremaid asju paremini

Pro IT kontor2007. aastal oli Eestis väga palju IT-ettevõtteid. Iga päev maksid kliendid neile tihti mittevajalike ning keskpäraselt toimivate IT-teenuste eest liiga palju raha.

Ühel 2007. a päeval otsustasime meie, IT Kolledži haridusega ning täiuslikkust hindavate spetsialistidena olukorda muutma asuda. Olles varustatud värskete teoreetiliste ja praktiliste teadmistega, hakkasime ProIT nime alla koondudes kõiki projekte alati kliendi poolt vaadatuna analüüsima.

15337673187_941d95b5f6_zViisime ellu väga suuri projekte alates IT-terviklahenduse pakkumisest erinevatele suurettevõtetele ning lõpetades 200 tugijaamaga Tallinna ülikooli Wi-Fi võrgu ehitamisega. Selle tulemusena on paljude ettevõtete töötajad saanud õhtul südamerahus magama minna ning samamoodi hommikul ärgata. Meie loodud süsteemid on püsinud ja toiminud. Tänaseni pakume säravsilmselt toimivaid IT-terviklahendusi Eesti juhtivatele ettevõtetele.

Kui tunned, et Sinu ettevõtte IT vajab värske ning kogenud pilguga ülevaatamist ja uusi ideid, kuidas asju paremini korraldada, võta meiega julgelt ühendust.

Loome ülevaate arvutipargi, võrguseadmete ning rakenduste hetkeseisust, paneme selle kirja ja Sinu ettevõtte tulevikunägemust silmas pidades töötame välja optimaalseima arengukava nii lähitulevikku kui pikemat perioodi arvestades.


Please leave this field empty.