Virtuaalserveri lahendused olgu paindlikud

Klient: Hansab AS

Tänane koostöö: Hansabi poolt välja töötatud Maanteeameti 18 teenindusbüroo järjekorrasüsteemi serverite majutus ning Politsei- ja Piirivalveameti 19 politseijaoskonna järjekorrasüsteemi tulemüüri teenuse lahendus.

Lahendusest lähemalt: Hansabi jaoks on kõige olulisem virtuaalserverite usaldusväärsus, seda enam, et nii Maanteeameti kui Politsei- ja Piirivalveameti järjekorrasüsteemid on väga kõrge käideldavusega.

Nende (ja ka kõikide teiste klientide) andmed ongi riskide haldamise eesmärgil Pro IT paigutanud paralleelselt kahte viimase põlvkonna kõrgjõudlusega serverisse (kokku on Pro IT serveripargis 16 serverit), mis on kaitstud väga efektiivsete tulemüüridega. Meie virtuaalserverid on kliendi jaoks 100% turvalised.

Samuti on Hansabi jaoks oluline kiirus võimalike tekkinud probleemide lahendamisel, sest süsteemide mitte-toimimine võib põhjustada korvamatuid tagajärgi.

Pro IT serverid asuvad spetsiaalselt serverite hoiustamiseks mõeldud ruumides Tallinna kesklinnas ning neid hooldavad regulaarselt Eesti parimad serverispetsialistid. Probleemide kvaliteetse lahendamise kiirus on meie väärtusahelas alati esikohal.

Küsi pakkumist Tutvu teenusega lähemalt


Please leave this field empty.