fbpx
ABI
5 põhjust, miks eelistada IT-hoolduse teostamisel professionaalset ettevõtet

Printer ei tööta kunagi siis, kui sul seda vaja on ja server on maas just siis, kui ootad tähtsat e-kirja. Iga ettevõte, suur või väike, vajab IT-abi. Miks aga eelistada professionaalset IT-hoolduse teenuspakkujat palgatöötajale nendes küsimustes?

1. Säästad raha

IT-teenusMaksad ainult siis, kui teenuseid kasutad.

Palgatöötaja puhul on sinu kulutused igakuiselt fikseeritud, olenemata sellest, kui suur on sinu IT-teenuste vajadus. Kasutades professionaalset IT-hoolduse pakkujat, saad sa kontrollida oma IT-kulutusi ja sinu IT-alased investeeringud on alati optimaalsed.

2. Suurendad efektiivsust ja konkurentsivõimelisust

Uute süsteemide sisseseadmine ei tekita kunagi peavalu.

Olgem ausad, töötajad lahkuvad, jäävad haigeks või on puhkusel. Uue inimese väljaõpe võtab paratamatult aega. Kui firmas on ainult üks IT-inimene, kes kõike haldab, siis tahes-tahtmata lähevad mitmed teadmised temaga kaasa ja kaduma.

Professionaalne IT-hooldus hoiab sinu serveri- ja arvutisüsteemidel pilgu peal 24/7, ennetades probleeme enne kui need tekivad. Lisaks, on sinu ettevõtet puudutav IT-informatsioon alati olemas ja kättesaadav. Sinu firma võib olla ükskõik kui väike, IT-hooldus ettevõte pakub sulle kõike seda, mis on igapäevaselt kättesaadav mitmekümneliikmeliste IT-meeskondadega suurtele ettevõtetele.

3. Rohkem aega keskenduda sellele, mis on päriselt oluline

Sinu kliente ja koostööpartnereid ei huvita, et sul on server maas.

Sinu ettevõtte teenus/toode on kõige olulisem. Sinu töötajate tähelepanu peab olema suunatud sinna mitte sellele, kuidas serverid tööle saada. Sama kehtib sinu majasisese IT-inimese puhul. Ta ei pea kohale jooksma iga väiksema veateate peale ning on vaba tegelema keerulisemate projektidega.

4. Sinu käsutuses on kvalifitseeritud pikaajalise kogemusega eksperdid

Pikaajalise kogemusega eksperdidÜks inimene ei jõua kunagi kõigega kursis olla.

Kui sa pole ise IT-ekspert, siis on raske teada, kas sinu palgataval/palgatud arvutiinimesel on üldse töö jaoks vajalikud teadmised ja kogemus. Professionaalne IT-ettevõte puutub erinevate probleemidega kokku kogu aeg. Ükskõik, mis IT-alane mure sinu ettevõttel tekib, nad on seda suure tõenäosusega juba näinud ja ka edukalt ära lahendanud.

5. Vähendad turvariske

Sinu informatsioon peaks alati jääma sinu informatsiooniks.

Kas sinu tulemüür on kenasti püsti? Kas kõik arvutiviiruste kaitseprogrammid on kaasajastatud ja installeeritud? Kui haavatavad on sinu serverid? Pahatihti läheb informatsioon kaduma inimliku vea tõttu. Professionaalne IT-hooldus tagab sinu andmete ja serverite igakülgse kaitse.

 

Hakkasid mõtlema, et ka sinu ettevõte võiks vajada IT-teenuste alast abi?
Tutvu lähemalt Pro IT pakutavate teenustega ning võta meiega ühendust ja leiame sulle parima lahenduse.

Hannes Mulla
+372 50 56 800
Pro IT OÜ

Veel tehtud töid

IT-süsteemid 30+ hotellis

Loome hotellide süsteemide vahel sünergia. Virtualiseerime serverid, tekitame dokumentide jagamiseks ühtse ja turvalise lahenduse ning loome keskse AD-domeeni. Vaata Unique Hotels grupi näidet.

Loe edasi
IT-süsteemide haldamine

Analüüsime IT-süsteemide olukorda. Hooldame arvutitöökohti, LAN- ja wifi-võrke, tehastevahelisi VPN-tunneleid, tulemüüre, rakendusservereid, e-maili servereid ja virtuaalserverite hoste. Vaata Ruduse näidet.

Loe edasi
1000+ kasutajat wifi-võrgus

Oleme projekteerinud väga suure kasutajaskonnaga wifi-võrke, mis on vastu pidanud üle 7 aasta. Üks keerukamaid wifi-projekte Pro IT portfellis on Tallinna Ülikooli wifi-võrk. Loe TLÜ võrgu näitest.

Loe edasi
Suured projektid suurklientidele

Pro ITl on üle 10 aasta kogemust suurklientide IT-süsteemide ja wifi-võrkudega. Projekteerime, teostame ja haldame ka kõige keerukamaid süsteeme. Vaata kõiki tehtud töid.

Loe edasi


+372 682 5770

Pärnu mnt. 105 (7. korrus), 11312, Tallinn

© 2022 Pro IT Teenused OÜ BlogKasulikku