RUCKUS One Tutvustus

RUCKUS One on võimas võrguhalduse platvorm, mis võimaldab igas suuruses organisatsioonidel tugevdada oma võrgu turvalisust ilma ainult spetsialiseeritud küberjulgeoleku talentidele toetumata. Selle kasutajasõbraliku liidese ja täiustatud funktsioonidega pakub RUCKUS One terviklikku lahendust võrgu ja turvahalduse jaoks. RUCKUS One on loodud automaatse paigaldamise ja uuendamise võimalustega, et aidata organisatsioonidel ületada küberjulgeoleku talentide puudus ja tõhusalt võidelda küberrünnakutega.

Keskne Võrguhaldus

RUCKUS One’i keskne platvorm lihtsustab võrgu turvahaldust, võimaldades IT-administraatoritel hõlpsalt oma võrkudesse nähtavust saada, tuvastada haavatavusi selle uuendusliku “Kas teadsid?” paneeliga ja kiiresti tegutseda potentsiaalsete riskide leevendamiseks. See vähendab sõltuvust ulatuslikust küberjulgeoleku ekspertiisist, võimaldades organisatsioonidel oma IT-ressursse tõhusamalt jaotada.

Lihtsustatud Turvaseadistamine

RUCKUS One pakub laia valikut turvafunktsioone, mida saab hõlpsasti konfigureerida ja hallata selle intuitiivse liidese kaudu. Organisatsioonid saavad rakendada tugevaid turvameetmeid ilma sügava küberjulgeoleku teadmisteta. Tõhusa juurdepääsukontrolli haldamisega tugevdab RUCKUS One võrke volitamata juurdepääsu ja potentsiaalsete rikkumiste vastu, vähendades sõltuvust napist küberjulgeoleku talentidest.

Automaatne Paigaldamine ja Uuendused

RUCKUS One’i märkimisväärne omadus on selle sisseehitatud automaatne paigaldamise ja uuendamise võimalused. Kuna küberrünnakud pidevalt arenevad, muutuvad tarkvarahaavatavused ründajate jaoks peamisteks sihtmärkideks. RUCKUS One kõrvaldab selle mure, võimaldades klientidel automaatselt rakendada uusimaid turvapaiku ja uuendusi võrguseadmetele. See proaktiivne lähenemine vähendab ärakasutamise riski, tagades, et organisatsioonid on kaitstud arenevate ohtude eest, isegi spetsiaalse turvameeskonna puudumisel.

Küberjulgeoleku talentide puudus kujutab organisatsioonidele olulist väljakutset nende võrkude turvamisel. Siiski pakub RUCKUS One tõhusat lahendust selle küberjulgeoleku talentide puuduse leevendamiseks, pakkudes kasutajasõbralikku platvormi võrgu- ja turvahalduse jaoks. Automaatse paigaldamise ja uuendamise võimalustega saavad organisatsioonid tagada pideva kaitse arenevate ohtude eest. RUCKUS One’i kasutades saavad ettevõtted ületada küberjulgeoleku talentide vahe, leevendada riske ja tugevdada oma üldist turvapostuuri, ilma et nad peaksid ainult tuginema napile küberjulgeoleku ekspertidele.