RUCKUS R770: Viib Ettevõtte Ühenduvuse Uuele Tasemele Wi-Fi 7 ja 6 GHz Abil

Ülevaade:

RUCKUS R770 toob ettevõtetesse kiire, usaldusväärse ja turvalise juhtmevaba ühenduvuse. See mitte ainult ei rahulda ettevõtete praeguseid ühenduvusvajadusi, vaid valmistab neid ette ka uute tehnoloogiate ja kasvavate ärivajaduste jaoks digiajastul.

Järgmise Põlvkonna Ühenduvus: Tutvustame RUCKUS R770

Ruckus tutvustab maailmas esmakordselt AI-toega ettevõtte tasemel kolme sagedusalaga Wi-Fi 7 AP-d. Superkiirus, madal viivitus ja paremad turvasätted tagavad ideaalse kasutajakogemuse!

Tehnilised Üksikasjad:

Seade toetab 8 ruumilist voogu ja Wi-Fi 7 funktsioone nagu Multi-Link-Operation (MLO), Preamble Puncturing, 4K QAM ja 320 MHz kanaleid.

Tulevikku Vaatav:

RUCKUS R770 aitab ette valmistada ettevõttevõrke tulevikuks, pakkudes sisseehitatud BLE (Bluetooth Low Energy) või Zigbee raadioid ja laiendatavust läbi USB-pordi.

Mitu Turvakihti:

RUCKUS R770 toetab mitmekihilist turvamudelit, mis sisaldab turvalist käivitamist, TPM 2.0 ja DPSK3, pakkudes ettevõtetele kõrgtasemelist turvalisust.

Kokkuvõtteks:

RUCKUS R770 pakub ettevõtetele kiiret, usaldusväärset ja turvalist juhtmevaba ühenduvust. See mitte ainult ei rahulda praeguseid ühenduvusvajadusi, vaid valmistab ettevõtteid ette ka uute tehnoloogiate ja tulevaste ärivajaduste jaoks.