fbpx
ABI
IT-süsteemide haldamine

Klient: Rudus AS

Probleem: Serverid ja VPN-tunnelid vajasid pidevat taaskäivitamist, takistades ettevõttel täisjõudlusega betooni toota.

Lahendus: Analüüsisime põhjalikult kliendi IT-süsteemide hetkeolukorda (kasutajate intervjueerimine, süvaanalüüs IT-juhiga) ning dokumenteerisime detailselt kõik süsteemide osad. Töötasime kitsaskohtade lahendamiseks välja kaasaegsed lahendused ning seadsime kliendi nõusolekul üles professionaalseks kasutamiseks mõeldud, optimaalsed võrguseadmed ning investeerisime kaasaegsemaid teadmisi kõikide ruuterite konfigureerimisel.

Kokkuvõttes tasus projekt ennast kliendi jaoks ära mõne aastaga seoses minimaalsete väljakutsete arvuga ja seadmete katkematu toimimisega.

Tänane koostöö: Hooldame u 60 töökohta, LAN ja Wi-Fi võrke, tehaste-vahelisi VPN-tunneleid, tulemüüre, rakendusservereid, e-maili servereid ja virtuaalserverite hoste. Teeme korrektsed turvakoopiad ning nende iga-aastased testtaastamised (disaster recovery).

Veel tehtud töid

IT-süsteemid 30+ hotellis

Loome hotellide süsteemide vahel sünergia. Virtualiseerime serverid, tekitame dokumentide jagamiseks ühtse ja turvalise lahenduse ning loome keskse AD-domeeni. Vaata Unique Hotels grupi näidet.

Loe edasi
1000+ kasutajat wifi-võrgus

Oleme projekteerinud väga suure kasutajaskonnaga wifi-võrke, mis on vastu pidanud üle 7 aasta. Üks keerukamaid wifi-projekte Pro IT portfellis on Tallinna Ülikooli wifi-võrk. Loe TLÜ võrgu näitest.

Loe edasi
Suured projektid suurklientidele

Pro ITl on üle 10 aasta kogemust suurklientide IT-süsteemide ja wifi-võrkudega. Projekteerime, teostame ja haldame ka kõige keerukamaid süsteeme. Vaata kõiki tehtud töid.

Loe edasi


+372 682 5770

Pärnu mnt. 105 (7. korrus), 11312, Tallinn

© 2022 Pro IT Teenused OÜ BlogKasulikku