fbpx
ABI
IT-süsteemid 30+ hotellis

Klient: Unique Hotels on Eesti hotelligrupp, kuhu kuuluvad neli omanäolist hotelli:

  • Vihula Mõis
  • Von Stackelberg Hotel Tallinn
  • Kreutzwald Hotel Tallinn
  • City Hotel Tallinn

Probleem: Sünergia ja ühtse loogika puudumine hotellide süsteemide vahel. Vananenud, aeglased, ebaturvalised ja mitte-kasutajasõbralikud süsteemid, milles puudusid keskne kasutajate haldus(AD domeen) ja VPN-lahendus ning kus monitooringut teostasid hotellitöötajaid ise.

Väljakutse: Tuua Unique Hotelsi süsteemid kaasaega: luua keskne AD domeen ning majutada see turvalises Pro IT pilves, virtualiseerida kõik serverid, juurutada toimiv backup-süsteem ning tekitada dokumentide jagamiseks ühtne ja turvaline lahendus.

Lahendus: Alustuseks virtualiseerisime kõik serverid ning panime tööle Veeami varundussüsteemi. Lõime nelja hotelli peale nii keskse AD domeeni kui Failiserveri, kuhu töötajad saavad kõikjalt turvaliselt ligi. Kolisime e-maili teenuse Pro IT Exchange pilvelahendusele ning ühendasime Unique Hotelsi kõik hotellid turvalise cisco vpni lahendusega.

 

Veel tehtud töid

IT-süsteemide haldamine

Analüüsime IT-süsteemide olukorda. Hooldame arvutitöökohti, LAN- ja wifi-võrke, tehastevahelisi VPN-tunneleid, tulemüüre, rakendusservereid, e-maili servereid ja virtuaalserverite hoste. Vaata Ruduse näidet.

Loe edasi
1000+ kasutajat wifi-võrgus

Oleme projekteerinud väga suure kasutajaskonnaga wifi-võrke, mis on vastu pidanud üle 7 aasta. Üks keerukamaid wifi-projekte Pro IT portfellis on Tallinna Ülikooli wifi-võrk. Loe TLÜ võrgu näitest.

Loe edasi
Suured projektid suurklientidele

Pro ITl on üle 10 aasta kogemust suurklientide IT-süsteemide ja wifi-võrkudega. Projekteerime, teostame ja haldame ka kõige keerukamaid süsteeme. Vaata kõiki tehtud töid.

Loe edasi


+372 682 5770

Pärnu mnt. 105 (7. korrus), 11312, Tallinn

© 2022 Pro IT Teenused OÜ BlogKasulikku