fbpx
ABI
Palgaline IT-mees vs IT-hooldusteenuse pakkuja: kumb on kasulikum ja turvalisem valik?

Näiteks hotellindusvaldkond, kus töö käib 24/7, tähendaks palgalisele IT-mehele sisuliselt katkematut valmisolekut, olgu siis uneaeg või puhkus. Telefon heliseb ikka, ka kõige ebasobivamal ajal, inimesed põlevad niimoodi läbi. Keskmises hotellis on enamasti oma kümmekond erinevat IT-lahendustega seotud süsteemi, millega pidevalt kursis olemine pole tavalise IT-tehniku ametioskusi ja palgataset arvestades kuigi tõenäoline, neid teadmisi omades võiks ta teenida kõrgemal positsioonil märksa rohkem. Arvestades tööjõupuudust IT-sektoris on üsna tõenäoline, et hotellid ei suuda endale lubada piisavalt hea tasemega IT-alast tööjõudu ja antud valdkonna teenuse kvaliteet on pidevas languses.

Püsikulud või mitte?
Palgatöötaja puhul on kulud alati fikseeritud, IT-hoolduse pakkujale tuleb maksta ainult tehtud tööde eest, nii on üsna tõenäoline, et säästad hooldusteenust kasutades aastas märkimisväärse summa.
Näiteks pakume tööjaama- või serveripõhist hinnastust, teenuse hinnaks kujuneb reeglina 15€ arvuti kohta kuus. Meie eesmärgiks on tagada ühtlane ja mõistlik igakuine IT-valdkonna kulu, millega klient arvestada saaks ning vältida üllatusi.
Meid motiveerib eesmärk klientidega töö käigus võimalikult vähe kokku puutuda – kellele meeldiks ülepäeviti ühe ja sama kliendi üht ja sama probleemi lahendada? Leiame, et parim IT-partner on see, keda igapäevaselt võimalikult vähe näha on, kuid kellel samas kõik süsteemid korralikult töötavad.

Järjepidev ja efektiivne
Töö muutub efektiivsemaks, Sinu ettevõte konkurentsivõimelisemaks, sest olemasolevad süsteemid töötavad alati ja uute rakendamisega tegeleb IT-hooldusteenuse pakkuja. Erinevalt palgalisest IT-mehest ei ole teenusepakkuja puhkusel ega haige, teenus on järjepidev 24/7 ja selle kvaliteet võrreldav suurettevõtte mitmekümnepealise IT-osakonna omaga.

Märkamatu, aga toimib
Sinu kliente ja koostööpartnereid ei huvita, et Sul on server maas. Müüd siis kasvõi aiamaju või valmistad võtmehoidjaid, server on viimane asi, millest oma äripartneritega rääkima peaksid. Tegu on Sinu äri toetava teenusega, mis peab töötama märkamatult.

Oskab, ei oska?

Kui Su enda valdkonnaks pole IT, on keeruline hinnata arvutiinimest palgates tema oskusi ja hiljem  tema töö kvaliteeti. Professionaalse IT-hooldust pakkuva ettevõtte puhul on oskused ja teadmised eelduseks, lisaks kogemus, sest sarnaste probleemidega puututakse kokku pidevalt ka teisi kliente teenindades.

Turvaline, kontrollitud!
IT-hooldust pakkuv ettevõte läheneb Sinu teenindamisele süsteemselt ja kokkulepitud reeglite järgi. Viirustõrjeprogrammid on alati kaasajastatud ja tulemüür püsti, serverid seega kaitstud ja info hoitud. Enamasti tekivad turvaprobleemid just inimlike vigade tõttu, enamasti just siis, kui ettevõttes tegeleb kogu IT-valdkonnaga vaid üks inimene.

 

Hakkasid mõtlema, et ka sinu ettevõte võiks vajada IT-teenuste alast abi?
Tutvu lähemalt Pro IT pakutavate teenustega ning võta meiega ühendust ja leiame sulle parima lahenduse.

 

Loe teenusest

 

Veel tehtud töid

IT-süsteemid 30+ hotellis

Loome hotellide süsteemide vahel sünergia. Virtualiseerime serverid, tekitame dokumentide jagamiseks ühtse ja turvalise lahenduse ning loome keskse AD-domeeni. Vaata Unique Hotels grupi näidet.

Loe edasi
IT-süsteemide haldamine

Analüüsime IT-süsteemide olukorda. Hooldame arvutitöökohti, LAN- ja wifi-võrke, tehastevahelisi VPN-tunneleid, tulemüüre, rakendusservereid, e-maili servereid ja virtuaalserverite hoste. Vaata Ruduse näidet.

Loe edasi
1000+ kasutajat wifi-võrgus

Oleme projekteerinud väga suure kasutajaskonnaga wifi-võrke, mis on vastu pidanud üle 7 aasta. Üks keerukamaid wifi-projekte Pro IT portfellis on Tallinna Ülikooli wifi-võrk. Loe TLÜ võrgu näitest.

Loe edasi
Suured projektid suurklientidele

Pro ITl on üle 10 aasta kogemust suurklientide IT-süsteemide ja wifi-võrkudega. Projekteerime, teostame ja haldame ka kõige keerukamaid süsteeme. Vaata kõiki tehtud töid.

Loe edasi


+372 682 5770

Pärnu mnt. 105 (7. korrus), 11312, Tallinn

© 2022 Pro IT Teenused OÜ BlogKasulikku