fbpx
ABI
VPN-tunnelid Toyotale

Klient: Toyota Baltic AS

Probleem: VPN-tunnelite kaudu toimivaid süsteeme kasutavad Toyota edasimüüjad igapäevaselt varuosade tellimiseks, garantiijuhtumite käsitlemiseks ning teenindusalase info ja juhtumite registreerimiseks. Üle Baltikumi asuvatel edasimüüjatel olid kasutusel erinevate tootjate VPN-võrguseadmed, sh vastavad protokollid. Selle tulemusena oli ühendus VPN-i kaudu toimivate programmidega ebastabiilne ning süsteemi erinevates osades tehtud muudatused lükkasid seoses seadmete kõikuva jõudluse ja kvaliteedi ning kohati ka ebaõige seadistusega rivist välja süsteemi teised osad. See põhjustas tihti esinevaid arusaamatusi erinevate osapoolte töös.

Lahendus: Meie analüüsi tulemusena võttis Toyota Baltic AS kasutusele usaldusväärsed ning optimaalsed Cisco võrguseadmed, muutes VPN-tunnelite kaudu toimivad süsteemid stabiilseks ning praktiliselt hooldusvabaks.

Tänane koostöö: U 25 VPNi punkti Baltikumis (lisaks Ciscole Juniper ning Zyxel), kasutusel on ka SSLil baseeruv dünaamiline VPN lahendus.

Veel tehtud töid

IT-süsteemid 30+ hotellis

Loome hotellide süsteemide vahel sünergia. Virtualiseerime serverid, tekitame dokumentide jagamiseks ühtse ja turvalise lahenduse ning loome keskse AD-domeeni. Vaata Unique Hotels grupi näidet.

Loe edasi
IT-süsteemide haldamine

Analüüsime IT-süsteemide olukorda. Hooldame arvutitöökohti, LAN- ja wifi-võrke, tehastevahelisi VPN-tunneleid, tulemüüre, rakendusservereid, e-maili servereid ja virtuaalserverite hoste. Vaata Ruduse näidet.

Loe edasi
1000+ kasutajat wifi-võrgus

Oleme projekteerinud väga suure kasutajaskonnaga wifi-võrke, mis on vastu pidanud üle 7 aasta. Üks keerukamaid wifi-projekte Pro IT portfellis on Tallinna Ülikooli wifi-võrk. Loe TLÜ võrgu näitest.

Loe edasi
Suured projektid suurklientidele

Pro ITl on üle 10 aasta kogemust suurklientide IT-süsteemide ja wifi-võrkudega. Projekteerime, teostame ja haldame ka kõige keerukamaid süsteeme. Vaata kõiki tehtud töid.

Loe edasi


+372 682 5770

Pärnu mnt. 105 (7. korrus), 11312, Tallinn

© 2019 Pro IT OÜ BlogKasulikku