fbpx
ABI
Virtuaalserver ametiasutustele

Klient: Hansab AS

Tänane koostöö: Hansabi poolt välja töötatud Maanteeameti 18 teenindusbüroo järjekorrasüsteemi serverite majutus ning Politsei- ja Piirivalveameti 19 politseijaoskonna järjekorrasüsteemi tulemüüri teenuse lahendus.

Lahendusest lähemalt: Hansabi jaoks on kõige olulisem virtuaalserverite usaldusväärsus, seda enam, et nii Maanteeameti kui Politsei- ja Piirivalveameti järjekorrasüsteemid on väga kõrge käideldavusega.

Nende (ja ka kõikide teiste klientide) andmed ongi riskide haldamise eesmärgil Pro IT paigutanud paralleelselt kahte viimase põlvkonna kõrgjõudlusega serverisse, mis on kaitstud väga efektiivsete tulemüüridega. Meie virtuaalserverid on kliendi jaoks 100% turvalised.

Samuti on Hansabi jaoks oluline kiirus võimalike tekkinud probleemide lahendamisel, sest süsteemide mitte-toimimine võib põhjustada korvamatuid tagajärgi.

Pro IT serverid asuvad spetsiaalselt serverite hoiustamiseks mõeldud ruumides Tallinna kesklinnas ning neid hooldavad regulaarselt Eesti parimad serverispetsialistid. Probleemide kvaliteetse lahendamise kiirus on meie väärtusahelas alati esikohal.

 

Veel tehtud töid

IT-süsteemid 30+ hotellis

Loome hotellide süsteemide vahel sünergia. Virtualiseerime serverid, tekitame dokumentide jagamiseks ühtse ja turvalise lahenduse ning loome keskse AD-domeeni. Vaata Unique Hotels grupi näidet.

Loe edasi
IT-süsteemide haldamine

Analüüsime IT-süsteemide olukorda. Hooldame arvutitöökohti, LAN- ja wifi-võrke, tehastevahelisi VPN-tunneleid, tulemüüre, rakendusservereid, e-maili servereid ja virtuaalserverite hoste. Vaata Ruduse näidet.

Loe edasi
1000+ kasutajat wifi-võrgus

Oleme projekteerinud väga suure kasutajaskonnaga wifi-võrke, mis on vastu pidanud üle 7 aasta. Üks keerukamaid wifi-projekte Pro IT portfellis on Tallinna Ülikooli wifi-võrk. Loe TLÜ võrgu näitest.

Loe edasi
Suured projektid suurklientidele

Pro ITl on üle 10 aasta kogemust suurklientide IT-süsteemide ja wifi-võrkudega. Projekteerime, teostame ja haldame ka kõige keerukamaid süsteeme. Vaata kõiki tehtud töid.

Loe edasi


+372 682 5770

Pärnu mnt. 105 (7. korrus), 11312, Tallinn

© 2022 Pro IT Teenused OÜ BlogKasulikku