fbpx
ABI
Kuidas valida õige IT-partner?

Kui seod oma ettevõtte igapäevategevused IT-süsteemidega, oleks mõistlik seda teha usaldusväärset IT-partnerit kaasates. Kõikvõimalikke tasuta lahendusi või iseteeninduskeskkondi kasutades jõuad varem või hiljem seisu, kus ise ei oska enam probleemidest läbi murda.

Kui teadlik oled oma IT-süsteemi tervisest ka tegelikult?

Enamasti kõik toimib, kuid kas sinu it-süsteemid on kaasaegsed ning turvalised? Näiteks tarkvarauuenduste osas saad ilmselt nii mõnegi tegematajätmise andeks, kuid ühel hetkel tähendab IT-valdkonna unarusse jätmine massiivset ja kulukat paketti erinevatest töödest. See nõuab spetsialisti aega ning antud aeg tuleb ka kinni maksta.

Näiteks meie Pro IT meeskonnaga oleme keskendunud hotellidele, tootmisettevõtetele ja büroodele. Tellides IT-hoolduse meilt, pole muret, kuidas kontorist väljaspool olles andmetele ligi saada, ei teki küsimust, miks Wi-Fi ei ühendu või printer ei prindi? Samuti ei pea sa enam mõtlema, kuidas IT-meest motiveerida, värvata või koolitada.
Paketipõhine IT-haldusteenus on alati soodsam kui palgatöötaja. Lisaks tagame kiire reageerimise, värske tarkvara, seadmete hoolduse, toimiva wifi ja kõik muu, mida lõppkasutaja igapäevaselt tunnetab.

Kuidas siis ikkagi valida endale sobiv partner?

Tänapäeval käib pidev võitlus enda nähtavaks muutmise nimel eelkõige otsingumootorites, olgu siis orgaaniliselt või reklaami abil. Ühtmoodi saab end nähtavaks teha nii suur ettevõte, kus kogu teenindusprotsess on mitmekordselt võimekusega kaetud kui ka ühe mehe ettevõte, mis ei tarvitse suuremahuliste probleemidega alati toime tulla. Guugeldad IT-partnerit ja saad vastuseks lehekülgede kaupa ilusaid lubadusi, loed neid ja lööd lõpuks käega — olen seni IT-partnerita hakkama saanud, saan ka edaspidi.
Alati tasuks algatuseks kontrollida potentsiaalse partneri tausta. Kui palju on tulevasel partneril töötajaid? Milline on partneri tarneahel ja tehniline võimekus? Kuidas iseloomustavad teda senised kliendid ja kas positiivseid või ka negatiivseid arvustusi on netiavarustes vaid paarilt või hoopis paarikümnelt kliendilt? Nende andmete abil on otsuseid lihtsam teha.

Hakkasid mõtlema, et ka sinu ettevõte võiks vajada IT-teenuste alast abi?
Tutvu lähemalt Pro IT pakutavate teenustega ning võta meiega ühendust ja leiame sulle parima lahenduse.

 

Veel tehtud töid

IT-süsteemid 30+ hotellis

Loome hotellide süsteemide vahel sünergia. Virtualiseerime serverid, tekitame dokumentide jagamiseks ühtse ja turvalise lahenduse ning loome keskse AD-domeeni. Vaata Unique Hotels grupi näidet.

Loe edasi
IT-süsteemide haldamine

Analüüsime IT-süsteemide olukorda. Hooldame arvutitöökohti, LAN- ja wifi-võrke, tehastevahelisi VPN-tunneleid, tulemüüre, rakendusservereid, e-maili servereid ja virtuaalserverite hoste. Vaata Ruduse näidet.

Loe edasi
1000+ kasutajat wifi-võrgus

Oleme projekteerinud väga suure kasutajaskonnaga wifi-võrke, mis on vastu pidanud üle 7 aasta. Üks keerukamaid wifi-projekte Pro IT portfellis on Tallinna Ülikooli wifi-võrk. Loe TLÜ võrgu näitest.

Loe edasi
Suured projektid suurklientidele

Pro ITl on üle 10 aasta kogemust suurklientide IT-süsteemide ja wifi-võrkudega. Projekteerime, teostame ja haldame ka kõige keerukamaid süsteeme. Vaata kõiki tehtud töid.

Loe edasi


+372 682 5770

Pärnu mnt. 105 (7. korrus), 11312, Tallinn

© 2022 Pro IT Teenused OÜ BlogKasulikku