fbpx
ABI
Kohtvõrk 1Office’ile

Klient: 1Office Group

1Office Group on äriteenuseid pakkuv ettevõte, mis teenindab rahvusvahelisi ettevõtteid Eestis, Lätis, Soomes, Rootsis ja Suurbritannias. Klientide käsutuses on lai valik teenuseid, mis toetavad uuele turule sisenemist ja turul tegutsemist. Kõiki teenuseid on klientidel võimalik osta 1Office’i e-poest krediitkaardi või pangalingiga.

Probleem: Kehva reageerimisaja ja madala kompetentsiga kohtvõrgu ja IT-tugi eelmiselt teenusepakkujalt ning sellest tulenevad korduvad mured.

Väljakutse: Luua toimiv kohtvõrgu lahendus Tallinna kontorisse. Ühendada kontorid VPN lahendusega nii, et tiim saaksid oma failidele kõikjalt turvaliselt ligi.

Lahendus: Ehitasime kliendile Ruckuse seadmetel toimiva WiFi võrgu, juurutasime keskse AD domeeni ja failiserveri. Lisaks juurutasime keskse viirusetõrje lahenduse kõikidesse 1Office’i tööjaamadesse ning lisasime kõik kliendi seadmed monitooringusse. Täiendavalt lõime turvalised võrgud ka 1Office’i büroohotelli klientidele, et need saaksid üksteisest eraldatuna turvaliselt tarbida internetti ja teenuseid nii traadiga kui traadita võrgus.

Veel tehtud töid

IT-süsteemid 30+ hotellis

Loome hotellide süsteemide vahel sünergia. Virtualiseerime serverid, tekitame dokumentide jagamiseks ühtse ja turvalise lahenduse ning loome keskse AD-domeeni. Vaata Unique Hotels grupi näidet.

Loe edasi
IT-süsteemide haldamine

Analüüsime IT-süsteemide olukorda. Hooldame arvutitöökohti, LAN- ja wifi-võrke, tehastevahelisi VPN-tunneleid, tulemüüre, rakendusservereid, e-maili servereid ja virtuaalserverite hoste. Vaata Ruduse näidet.

Loe edasi
1000+ kasutajat wifi-võrgus

Oleme projekteerinud väga suure kasutajaskonnaga wifi-võrke, mis on vastu pidanud üle 7 aasta. Üks keerukamaid wifi-projekte Pro IT portfellis on Tallinna Ülikooli wifi-võrk. Loe TLÜ võrgu näitest.

Loe edasi
Suured projektid suurklientidele

Pro ITl on üle 10 aasta kogemust suurklientide IT-süsteemide ja wifi-võrkudega. Projekteerime, teostame ja haldame ka kõige keerukamaid süsteeme. Vaata kõiki tehtud töid.

Loe edasi


+372 682 5770

Pärnu mnt. 105 (7. korrus), 11312, Tallinn

© 2022 Pro IT Teenused OÜ BlogKasulikku